www.mikovice.eu

K3 .png
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • blue color
  • green color
    
     Místní kulturní zařízení (MKZ) nabízí pronájmy prostor pro pořádání veřejných i neveřejných kulturních, spoječenských a sportovních akcí jak místním občanům a místním zájmovým skupinám, tak i ostatním zájemcům z blízkého regionu.
    
     K dispozici je velký taneční sál s kapacitou až 200 míst s jevištěm, jehož součástí je galerie a přísálí, herecká šatna a dále sklep pro konání menších, spíše komorních akcí. Součástí MKZ je také kuchyňka vybavená vším potřebným pro přípravu občerstvení, k zajištění pořádaných akcí. Samozřejmostí je šatna a sociální zařízení.
     V roce 2007 byla podlaha v tanečním sále opatřena novým, odolnějším lakovaným nátěrem a byla provedena generální rekonstrukce ovládání osvětlovací techniky na jevišti. Na podzim téhož roku pak prošla budova komplexní rekonstrukcí, při níž byla vyměněna všechna okna, zateplena a obnovena fasáda budovy, zateplena a zaizolována střecha na bývalém balkoně, který byl z bezpečnostních důvodů odstraněn.

     Náhledy do prostor MKZ a podmínky pronájmu naleznete v jejich sekci. Součástí objektu MKZ je také místní pobočka knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti.Ta má samostatnou sekci zde.

 

Hlášení místního rozhlasu

Kontaktní osoby:
Martina Hadašová
tel. 572 525 126
martina.hadasova@mesto-uh.cz
 
Ing. Iva Mošťková
tel 572 525 120
iva.mostkova@mesto-uh.cz 
Přihlášení

Z galerie...

Vložit příspěvek