www.mikovice.eu

M2.png
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • blue color
  • green color
Kniha návštěv

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat zprávu. Prosím, přihlaste se.

Tonda Juřička: Míkovská kamera

Ahojte do Míkovic  rád bych věděl kdy ta Mikovská kamera zase pojede pro mě je to dúležité.Tonda Juřička

09.01.19

antonin juřička: `poděkováňí

kluci ďik za tu opravenou kameru,,,supeer.

11.11.11

Juřiřka Antonín ,, Otesanek,,: přáňí k narozeňinám P.Poláškové

Já bych se taky chtěl připojit a popřát paňí Poláškové k narozeňinám hodně zdraví a aby mohla ještě dlouho všechny tři synáčky otravovat  ( co určitě nedělá ) a to z celého srdce..

28.07.11

Láďa Půhoný: Dotaz a Prosbička

Dobrý den,jsem členem JSDH HÁJEK a začínajícím sběratelem hasičských nášivek.Tak jsem vás chtěl požádat a poprosit o laskavost zda by jste my mohli zaslatvaší pěknou Hasičskou nášivkuadomovenku,byl bych moc rád.Předem bych chtěl moc poděkovat za jakoukoliv odpověď.a zasílám i adresu kam případně zaslat nášivku a domovenku. Jméno:Ladislav Půhoný Adresa:Husova 59/19,Nová role,Okres Karlovy vary PSČ:362 25 Děkuji za spolupráci a těším se na případnou odpověď. S pozdravem LadislavPůhoný JSDH HÁJEK

07.04.11

anamari6: Myslivecký ples

Bylo by možné na ples prodávat vstupenky dopředu?Vím,že bývá dost plno a nechce se

nám zmrzat u vchodu.Vždyť o nic nejde,vydělané by bylo a jestli někdo nedorazí,je to už jen

jeho věc.Mělo by nás o tento způsob zájem víc.

Marie

10.01.11

Vladimír Dočekal: Anketa - pošta

Po deseti letech práce z domu a spolupráce s Českou poštou, nemůžu zatrhnout ani jednu odpověď. Po mojich stížnostech před pěti lety na pracovní dobu, kdy město Kunovice mělo poštu s polední přestávkou a v sobotu zavřenou, došlo ke změnám k lepšímu. Systém rozvážky balíků a roznášky pošty je stejný jako v Hradišti a zaleží pouze na tom, jak si vycvičíte svého pošťáka.Poslední dvě odpovědi také nemůžu zatrhnout, protože mně to není jedno a stav mně nevyhovuje. ANO chci změnit doručovací poštu z důvodu obtěžujícího psaní poštovní adresy. Chci se zbavit neustálého vysvětlování dodavatelům, jak správně napsat fakturační nebo zasílací adresu. V mnoha případech, zvláště u internetových obchodů, na to nejsou kolonky. Musí se psát jak Uh. Hradiště-Míkovice tak i 686 04 Kunovice.

24.11.10

Marie Anna: Předhodová zábava 2010

Zúčastnili jsme se předhodové zábavy a byli jsme celkem zklamaní účastí místních občanů.Jako první vystoupila skupina Rychtyk (nebo Rychtik) a bavili se zatím jen mladí v maskách. Vystoupení druhé skupiny Latafia, byl úplný propadák a sál se skoro vylidnil. Myslím,že tato skupina se nedala poslouchat, natož na její hudbu tančit. Pořadatelé by se měli zamyslet.

Zábava se rozjela až po 23h, i tak nebyla účast taková, aby vydělali. Kde jsou ty časy,kdy si už ve 20h. nebylo kam sednout. Chce to možná i lepší propagaci, plakáty nebyly snad vůbec nikde vidět. Doufám,že příští rok to bude lepší.

Marie.Anna

04.10.10

Zdenka N.: webkamera

Prosím, nechte opravit webkameru. Nevidíme jak je v Míkovicích. Díky Zdenka.

17.07.10

Jana Kovářová: Pozdrav

Milí Míkovjané, náhodou jsem otevřela Vaše webové stránky a byla jsem překvapená, jak jsou pěkné a zajímavé. Určitě se sem budu často vracet a vzpomínat na všechny, se kterými jsem se při působení ve škole setkala. Všechny bývalé žáky srdečně zdravím.Smile

08.04.10

Juřicka: Tonda

Ahojte v Míkovicách , někdy je třeba aj pochválit za vašu prácu na ťechto stránkách...Merlíček by řeku že  to tu máte  za jedničku a pořád aktualňí,ďík za vaši práci,zdraví tonda Juřička z Mnichova.

03.04.10

Host: překvapení

Cooljsem mile překvapena jak pěkné stránky Míkovice mají!!!!!!! Trávila jsem u vás krásné prázdniny,sice dávno,ale to neubírá na vzpomímkách... Paráda,jen tak dál!!!Wink Renata

13.02.10

Host: lYŽOVÁNÍ - SPĚCHÁ !!!!

Přátelé, bohužel nemám pozitivní zprávu. Do této chvíle se nás nepřihlásil takový počet, aby bylo možné objednat bus. Výsledná cena na jednotlivce by byla příliš vysoká... Proto na Vás apeluji - zkuste napsat všem svým známým, kamarádům, rodinným příslušníkům a informujte je o našem lyžařském zájezdu!!! Pokud nebudu mít zítra do 13:00h. alespoň o 15 lidí více, jsem nucen zrušit bus z již výše uvedených důvodů...Neváhejte a pište, mailujte, volejte, ať se nám to podaří - na Stuhlecku panují ideální lyžařské podmínky!!!

27.01.10

Host: lYŽOVÁNÍ - SPĚCHÁ

Dobrý den, přátelé!Po loňské úspěšné akci  „ Lyžování na Stuhlecku“, jsem se rozhodl ji zopakovat (akci organizovala Míša Křiváková – pro ty kdo mě neznají a já neznám je = vypůjčil jsem si od ní mailové adresy  ). Tento zábavně- poznávací zájezd se bude konat  31. 1. 2010 (pro rýpaly – ano, je to neděle z toho důvodu, protože FS Cifra se poctivě chystá na svoji premiéru i přes víkendy!!!). Sraz u autobusu je ve 4:00h. u parkoviště Kaufland v Uherském Hradišti. Následuje rychlé nabalení a výjezd směr Rakousko (příjezd asi v 8h.- brát s rezervou = neočekávané situace jako kalamita, čůrpauzy, kalba v busu atd.!). Odjezd ze Stuhlecku je naplánován nejpozději kolem 17:00h (vleky končí v 16:00h.). Dostáváme s k tomu nejdůležitějšímu a to, kolik tato sranda akce bude stát. Je pro nás přichystán autobus s kapacitou cca. 50 osob (čím víc nás bude, tím míň zaplatíme  ). Skipas stojí 34,50 eur pro jednotlivce na celý den, ale je možné zakoupit i skipas pro skupinu 20 lidí = 32 eur. Tyto ceny se možná navýší o 2 eur – záloha na kartu. Jak jsem již zmínil, cena busu se bude odvíjet od toho, kolik nás bude, ale předpokládám, že více než 500,- nezaplatíme. Pojištění si každý zařídí sám!!!!!! Další důležité informace, kdo má o zájezd zájem, obratem mi napíše (jde o minuty!!!) – jméno + případně kdo další s ním jede (přítelkyně, přítel, manželky, milenky a děti mohou jet s námi!!!) – oslovte i další! Protože kdo první přijde, ten první mele… Zájemcům odepíši. Budu po nich požadovat zálohu, kterou mi pošlou na určený účet do daného termínu!!! – zbytek se doplatí na místě = v autobusu.

27.01.10

host: hody

dobry vecer chtela bych pokud mozno vedet jak vypadaji vsichni krojovani z letosnich hody v realnem zivote,mate jejich fotku nekde?!poslete  i ji dekuji anonymka2001@seznam.cz

27.09.09

 

Display Num 
Powered by Phoca Guestbook
Přihlášení

Z galerie...

Vložit příspěvek